Vztahy – nejčastější čarodějova zakázka

Rituály lásky jsou velmi žádané. My čarodějové sice neumíme vyčarovat lásku, ale umíme vytvořit podmínky, aby pravá láska mohla zakořenit. 

V magii lásky platí, že čaroděj je odborníkem na magii a klient je odborníkem na svůj problém. Klient má své většinou správně nasměrované emoce, představivost, ale nemá správné prostředky a neví, jak na to. Proto je dobré spojit energii klienta s energií a uměním čaroděje.

Dva typy milostné magie

Magie ke zlepšení vztahu

První typ magického působení se používá v případě, když v existujícím vztahu dojde k nějaké "bouřce". Když vztah přestane fungovat, dojde například k nevěře, náhlému odchodu jednoho z partnerů ze společného soužití apod.

Pokud má vztah dlouhodobý základ, na kterém byl postaven, dá se toho využít. Čaroděj magicky posílí vše pozitivní, co ve vztahu již dlouhodobě je, ale krátkodobě se "pokazilo". V případě opravy vztahu magie lásky funguje velmi dobře.


Velmi důležité je přijmout fakt, že vše je vzájemně propojeno. Pokud je rituál úspěšný, znamená to, že partner se k vám vrátí zpět a řekne, že to můžete spolu ještě jednou zkusit. Ovšem pokud budou opakovány stále stejné samé chyby, nebude mít tento partnerský vztah dlouhého trvání i přes magický zásah. Vždy je potřeba přijmout zodpovědnost za další vývoj vztahu po provedeném rituálu. Magický rituál je v této situaci pomocníkem - mocným, ale stále jen pomocníkem.

Magie k přivolání partnera

Druhý typ magie lásky je pro klienty, kteří jsou bez partnera a touží po něm. Pomocí magie čaroděj vše připraví tak, aby energie lásky vstoupila do člověka a vytvořila podmínky pro nalezení partnera. Jedná se o takovou "pozitivní bombu", která je magicky odpálena na vhodném místě a ve vhodném čase. U klienta je vytvořen prostor pro nový vztah, do kterého nový partner může vstoupit.

Magie v uvedeném magickém případě zajistí, že nový potenciální partner je kouzlem přitahován. Druhotným efektem pro klienta je také to, že klient pozná, kdo je ten pravý. Stejně jako v prvním případě, magie je mocným pomocníkem. Nicméně je potřeba si uvědomit, že člověk, který spoléhá pouze na magii a sám sedí se založenýma rukama bez činnosti, tak to často k ničemu nepovede. Magie nám pomůže (často rychle a efektivně), když my pomůžeme magii, a to svojí vlastní aktivitou ve směru záměru. V takovém případě jsou výsledky magických rituálů velmi pozitivní.

Jestliže potřebujete magickou pomoc, nezávazně mi dejte vědět a uvidíme, co se dá dělat...

Vaše Svetava

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout