Internetové kletby - řetězovky

Jestli mě něco dokáže rozpálit doběla, tak je to pokus o prokletí mé vlastní osoby. Ikdyž se jedná o nepřímý záměr. Vzdorujme šíření internetových kleteb. Jedná se o černou magii v pravém slova smyslu!

 

Každý jste to v životě někdy zažili. Dorazí Vám (většinou od přátel) zpráva typu: "Tento obrázek když nepřepošleš do tří minut, tak tě stihne 7 let smůly. Jihoamerickému prezidentovi tento obrázek dorazil a ignoroval to, ještě ten den mu zemřela dcera při autonehodě. Tohle nemůžeš přerušit, nemám odvahu to přetrhnout."

Když pomineme důvod výroby těchto řetězovek, kterým je sběr emailových adres, které výrobci přinese mnoho nových kontaktů, které může zobchodovat, tak se tu skrývá i duchovní podtón.

 

Elektronické prokletí - Černá magie

 

Jak vzniká internetové prokletí

Ze začátku to může být pouze obyčejný obrázek a snůška nesmyslů. Ale jakmile každý člověk, z nějakého důvodu posílí tuto řetězovou kletbu, tak se začne stávat realitou. Samozřejmě Vám většina šiřitelů řekne, že se jedná o legraci a nevěří tomu. Když se jedná o legraci a nevěří tomu, tak proč to šíří?

Podvědomý strach, postoj "co kdyby náhodou na tom bylo něco pravdy" dodává energii tomuto elektronickému prokletí. Jedná se o vzorec, který mohou šířit a posilovat tisíce lidí denně... Věřte nejedná se pouze o paranoiu, tím že přistoupíme na tuto hru, tak ji ještě posílíme a dodáme ji svoji energii. Energie může být v podobě strachu, našeho času, nebo jen přemýšlení nad touto na první pohled neškodnou blbůstkou.

 

 

Jak se prokletí vyvarovat 

Nešiřme dál tyto zhoubné vzorce. Tím, že radikálně smažeme, odmítneme a nepřijmeme prokletí tak se z nás nestane elektronický bacilonosič, který může s postupem času otrávit všechny své známe v elektronickém adresáři.

Jestli nalezneme tu sílu vědomě se na to vykašlat a vzdorovat tomu, tak se nás energie řetězovky netýká. Nejlepší je zprávu (nebo postupem času kletbu) vrátit tomu, kdo Vám ji poslal i s výzvou k nešíření kleteb a vysvětlením.

 

 

 

Co je to kletba a další možnosti černé magie? Černá magie a její druhy

 

Vaše Svetava

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout