Pilíře tohoto webu

I. Pilíř - magické pomůcky

Prvním pilířem tohoto webu je pomoc skrze tzv. instantní magické služby. Služby, které zahrnuje tento okruh, jsou základní, účelné a specifické svou povahou. Většinou se jedná o balíčky nebo talismany, které si vyberete, necháte zaslat a použijete sami dle návodu. O tom, jak s danými pomůckami, nebo talismany naložíte, je pouze na Vás a Vaši zodpovědnost.

Služby a balíčky v tomto pilíři jsou vhodné pro ty, jež si dokážou a chtějí pomoct sami, jen k tomu nemají dostatečné znalosti, nebo pomůcky.

 

II. Pilíř - magické služby 

Tento pilíř zahrnuje pomoc standardní nabídky webu, ze které si klient vybere. Výhodou služeb v tomto pilíři je dostatečná informovanost klienta o službách, které jsou podrobně specifikovány v textu. Těm, jež nevyhovují služby druhého pilíře, mohou využít speciální nabídku třetího pilíře.

 

III. Pilíř - individuální pomoc

Třetím pilířem je individuální pomoc, výjimečné a speciální služby dle přání klienta. Tento pilíř je určen pro osobní a naléhavé a případy. Patří sem kouzla, rituály a léčení šité na míru. Mimo jiné také individuální konzultace a poradenství. 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout